okna mazowieckieWybór stolarki okiennej to ważna decyzja, gdyż ma ona bezpośredni wpływ na komfort użytkowania pomieszczeń, a także koszty ponoszone z tytułu ogrzewania. Producenci okien ciągle udoskonalają swoje produkty, stosując w nich nowoczesne rozwiązania, dzięki którym okna zabezpieczają budynek przed włamaniem i zapobiegają wydostawaniu się ciepła na zewnątrz. Stolarka okienna pełni wiele ważnych funkcji, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, którzy w swoich projektach umiejętnie łączą walory estetyczne i użytkowe projektując i wykonując okna energooszczędne o bardzo dobrych parametrach użytkowych, w tym spełniające rygorystyczne wymogi wysokiej izolacyjności termicznej okna pasywne. Siedziba naszej firmy znajduje się w mieście Grójec i tam zapraszamy do bezpośredniego kontaktu oraz zapoznania z katalogiem naszych produktów. Swoją działalnością obejmujemy także okoliczne miejscowości, takie jak Warka, Konstancin, Białobrzegi i Tarczyn, obsługując klientów zamieszkujących całe województwo mazowieckie.

 

Okna PVC

W naszej ofercie można znaleźć stolarkę okienną wykonaną z tworzyw sztucznych, która cieszy się największą popularnością wśród klientów. Okna PVC to najnowocześniejszy wariant stolarki, który wyróżnia się dobrymi parametrami technicznymi wpływającymi na znaczne oszczędności. Stolarka okienna PVC charakteryzuje się przede wszystkim uniwersalnym designem, który pasuje do architektury każdego budynku, ze względu na możliwość dostosowania koloru ramy do własnych potrzeb. Okna takie wyróżniają się:

  • – dobrą izolacją akustyczną,
  • – dobrą izolacją termiczną,
  • – energooszczędnością,
  • – łatwością w utrzymaniu,
  • – niską ceną.

W naszej ofercie znajdą Państwo okna na miarę swoich potrzeb, a także pasujące do nich drzwi, aby całość stanowiła spójny komplet pasujący do wystroju mieszkania. Wybrane modele spełniają wymogi budownictwa pasywnego, dzięki czemu możemy zaoferować nie tylko okna energooszczędne z PVC, ale również okna pasywne.

 

Okna drewniane

Zależy nam na tym, aby oferowane produkty spełniały oczekiwania każdego klienta, dlatego proponujemy także nowoczesne i eleganckie okna drewniane. Stolarka okienna wykonana z naturalnego drewna od zawsze kojarzy się z dobrym gustem i tradycją, dlatego jest chętnie wybierana przez klientów, którzy szukają równowagi między funkcjonalnością a elegancją. Okna drewniane dostępne są w wielu wariantach wykończenia i mogą być opatrzone dodatkowymi elementami ozdobnymi, jednocześnie zachowując dobre parametry izolacyjne.

 

Okna aluminiowe

Na nasz asortyment składają się również nowoczesne okna aluminiowe, charakteryzujące się modernistycznym designem i możliwością stosowania dużych przeszkleń. Aluminiowa rama zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną, zapobiegając utracie ciepła z wnętrza budynku. Stolarka okienna tego typu dostępna jest w wielu ciekawych stylach wykończenia, dlatego sprawdzi się zarówno w przypadku architektury nowoczesnej, jak i klasycznej. Oferowane przez nas okna aluminiowe są estetyczne i funkcjonalne.

 

Okna dachowe

Szczególną kategorię naszych produktów stanowi stolarka okienna dachowa. Przeznaczona jest do montażu na strychu, stwarzając nieograniczone możliwości aranżacyjne. Okna dachowe dostępne są w wielu modelach, które można dopasować do konkretnych parametrów przestrzeni, co ma bezpośredni wpływ na jej komfort użytkowy i estetyczny.

W razie problemów z wyborem okna zapraszamy do kontaktu. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby stolarka okienna spełniła Państwa wymagania.

Realizacja - Agencja Kreatywna | hgp.pl | Polityka Prywatności