Kluczserwis jako ceniony lokalny pracodawca, buduje pozytywne relacje ze swoimi pracownikami. Podejmuje działania zapewniające wszechstronny rozwój swojej kadry poprzez wszelkiego rodzaju szkolenia i specjalistyczne kursy.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Wszystkim, którzy wyrażą zainteresowanie naszą ofertą i wezmą udział w procesie rekrutacji serdecznie dziękujemy.

Doradca Techniczno-Handlowy | 5 kwietnia 2024

Szanowni Państwo,
Stolarka Premium ogłasza rekrutację na stanowisko ,,Doradca Techniczno-Handlowy,,

Zadania:

– wsparcie i doradztwo handlowo-techniczne dla klienta w zakresie sprzedawanych produktów
– pozyskiwanie nowych klientów na terenie powiatu grójeckiego i sąsiednich
– budowanie i utrzymanie stałych relacji z klientami i partnerami handlowymi

Wymagania:

– doświadczenie w sprzedaży i kontaktach z klientami w branży budowlanej
– dobra organizacja czasu pracy
– zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celu
– prawo jazdy kat. B
– mile widziana znajomość branży stolarki okiennej i z zakresu ociepleń budynków

Oferujemy:

– pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– atrakcyjny system wynagrodzenia uwzględniający zaangażowanie i wyniki pracy
– od 4500 zł pensji podstawowej + prowizja od sprzedaży
– niezbędne narzędzia pracy: tablet, telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres ksiegowosc@kluczserwis.com.pl

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma została założona w 1999r. Od początku istnienia działamy na rynku grójeckim i całym województwie mazowieckim.

WYRÓŻNIENIA

Zajęliśmy i miejsce w konkursie FIRMA ROKU powiatu grójeckiego 2004 w kategorii handel i dystrybucja.

JAKOŚĆ

Usługi świadczymy z użyciem materiałów powierzonych jak i z własnych, służymy wiedzą o sposobie wykonania prac wraz z ich wyceną.

Realizacja – Studio Graficzne hgp.pl